Parça Eşya Taşıma

kucuk-nakliye

Parça Nakliyat ve Küçük Nakliye Hizmeti

Yakutlar nakliyat olarak bizler nakliyat sektörünün her bölümünde hizmet sunmaktayız. Bunlardan biride parça eşya taşıma ve küçük nakliye hizmetidir. Küçük nakliyat adından anlaşılacağı üzere küçük çaplı yük ve eşyaların taşınmasına verilen addır.

Bu hizmetin sağlanması içinde küçük nakliye araçları kullanılmaktadır. Firmamız bünyesinde ise her işe uygun nakliye aracı bulunmaktadır.

Parça eşya taşıma

Parça Eşya Taşıma

Şehir içi ve şehirler arası taşımacılık da binlerce müşteri bizleri tercih etti.

Nakliye işlemlerinizde firmamızı tercih etmenizi gerektiren hususlar şunlardır.

Parça ve Küçük Nakliye’ ye Yardımcı Hizmetler

Küçük nakliye hizmetinin sağlanmasında kullandığımız araç türleri yada farklı olarak adlandırılan hizmetlerimiz şunlardır.

kamyonet-nakliye

Kamyonet Nakliye

Kamyonetler 3 farklı boy ve ebattadır. Ebatlarına göre yük taşıma kapasiteleri değişiklik gösterir. Yük yada eşyaların ağırlığı ve hacimlerine göre en uygun kamyonet tercih edilmelidir.

panelvan-nakliye

Panelvan Nakliye

Panelvan araçlar 13 m³, 15 m³ ve 17 m³ küp olmak üzere 3 farklı boyuttadır. Özel eşya taşımacılığı ve çeyiz eşyası taşıma işlemleri için tercih edilir. Hızlı ve güvenli şekilde nakliyat süreci sağlar.

doblo-nakliye

Doblo Nakliye

Doblo nakliye, çoğunlukla şehir içi nakliyelerde tercih edilir. Büyük araçların girmesi yasak bölgelere hızlıca ulaşır ve teslim edilmesi gereken yük yada eşyayı kolaylıkla teslim eder.

pikap-nakliye

Pikap Nakliye

Pikap nakliye, küçük nakliye araçlarının tamamına halkımız tarafından verilen tabirdir ve pikap nakliye denilince ilk aklımıza gelen açık araçlardır. Yüksek olmayan bina, depo ve garajlara girmesi kolaydır.

parca-esya-tasima

Ankara Parça Eşya Taşıma

Profesyonel olarak parça eşya taşıma hizmeti veren ekibimiz ile her türlü eşyanızı dilediğiniz lokasyona taşıyoruz. Bu hizmeti verirken sorunsuz ve stressiz bir süreç garantisi veriyoruz. Farklı büyüklükteki eşyalarınıza uygun ebatta seçtiğimiz araçlarımız ile gereksiz masraf ve kaliteli hizmeti hedef alıyoruz.

Oldukça zorlu ve stresli olan parça eşya taşıma konusunda en iyi hizmeti veren firma olmamız asla tesadüf değildir. Geçmişten bu güne deneyimli ekibimiz ile yapmış olduğumuz parça eşya taşıma hizmetlerimizde müşteri memnuniyetini ön planda tutulmaktadır. Bu nedenledir ki her zaman ilk tercih edilen firma olmaya devam ediyoruz.

Parça Eşya Taşıma Şehirlerarası

Vermiş olduğumuz parça eşya taşıma hizmetinde, eşyalarınızın zarar görmemesi için her türlü önlem alınarak ve sigortalama işlemi yapılmaktadır. Şehirlerarası parça eşya taşıma sırasında eşyanızın ebadına uygun şekilde araç konumlandırması yapılarak, gereksiz yere fazla ücret ödemenize gerek kalmaz.

Şehir içi parça eşya taşıma hizmetlerimiz kapsamında, itina ile hasarsız ve tam zamanında nakliyenizi gerçekleştiriyoruz. Yılların vermiş olduğu tecrübe ile evinize alacağınız yeni bir mobilya, beyaz eşya, ofis taşımaları, öğrenci evi gibi küçük nakliye gerektiren durumlarda çözüm odaklı çalışmalarımız ile hep yanınızdayız.

Sizler de eşyalarınızın boyutu farketmez, en kaliteli hizmeti almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Az miktarda eşya için büyük araçlara gereksiz para ödemek yerine, nakliyesi yapılacak eşyanın boyutuna uygun araçlarımız ile makul fiyata taşıyabilirsiniz. Her zaman müşteri memnuniyetini esas alan ekibimiz ile parça eşya taşıma sürecinde güvenilir ve kaliteli hizmet için sizlere bir telefon kadar yakınız

ankara-parca-esya-tasima

Taşınması gereken mobilyalarınızın markası farketmez, profesyonel şekilde demontaj yaparak kaliteli paketleme malzemelerimizle ile taşınır hale getiriyoruz ve yeni evinizde montajlarını yaparak sizlere teslim etmekteyiz.

ankara-parca-nakliyat

Parça Eşya Taşıma Ücretleri

Ankara parça eşya taşıma hizmeti sunarken, eşyanızın miktarı farketmez sigortalı taşımacılık garantisi sunarız. Taşınacak eşyaların büyük olması halinde dilerseniz uzman personel desteği alabilirsiniz. Eşyalarınızın çizilmemesi için itinalı olarak çalışan ekibimiz, kaliteli ambalajlar ile paketleme yapmaktadır.

Parça eşya taşıma fiyatları;  Nakliyat hizmetlerinin en ekonomik nakliye seçeneğidir. Eşyanın toplam sayısına göre fiyatlandırma yapılır. Küçük nakliye olarak da adlandırdığımız bu hizmetimizde her zaman uygun fiyat garantisi veriyoruz. Bizimle iletişime geçerek taşınmasını istediğiniz parça eşyanız için nakliye planlaması hazırlayıp güvenli taşınabilirsiniz.

Ankara parça eşya taşıma sektöründe en çok tercih edilen parça eşya taşıma Ankara firmasıyız. Parça eşya taşıma alanında en uygun parça eşya taşıma fiyatları sunuyoruz. Az eşya taşıma yada parça eşya nakliyat işlemlerinizde şehirler arası eşya taşıma yada şehir içi parça eşya taşıma taleplerinizde ucuz Ankara eşya taşıma fiyatları sunmamızın yanı sıra şehirler arası parça eşya taşıma fiyatları tarafımızdan ekonomik şekilde belirlenir. Parça eşya nakliyat firmamız her daim siz değerli müşterilerimize talep ettiğiniz parça nakliyat işlerinizde günün her saatinde görev yapmaktadır.

Ankara Küçük Nakliye

Az miktarda eşyanın bir yerden farklı yere taşınması işlemi olan Ankara küçük nakliye ihtiyaçlarınız için profesyonel çözümler sunuyoruz. Nakliye konusunda yılların vermiş olduğu tecrübe ile parça eşyalarınız ve küçük nakliye gereksinimleriniz için doğru adrestesiniz.

Firmamız tarafından miktarca az olan eşyalar için özel olarak küçük nakliye aracı konumlandırılması yapılmaktadır. Az miktarda eşya için çok fazla fiyatlar ödemek zorunda kalmazsınız.

Ankara küçük nakliye ihtiyaçlarınız için firmamız ile iletişime geçmeniz yeterlidir. Haftanın her günü dilediğiniz adrese, dilediğiniz miktarda küçük eşya nakliyesi hizmeti vermekteyiz.

Şehirlerarası küçük nakliyat ihtiyaçlarınızda farklı ebat ve boydaki nakliye araçlarımız ile yeni adresinize güvenle taşınabilirsiniz. Eşyanın ebadı ve miktarına göre ihtiyaç dâhilinde personel desteği de sağlıyoruz.

Şehir içi küçük nakliye hizmetlerimizde, eşyanın ebadı ve durumu göz önünde bulundurularak, en uygun küçük nakliye aracı ile yeni adresine taşımanızı sağlıyoruz.

Küçük Nakliye Firmaları

Ankara küçük nakliye hizmeti sunarken güvenli ve profesyonel olarak müşterilerimize önem veriyoruz. Küçük nakliye basit gibi görünse de, nakliye alanında en çok hassas davranılması gereken bir alandır. Ekibimiz ile bu konuda sizlere en uygun şartlar ve makul fiyatlar ile üst seviye nakliye standartlarını sunuyoruz.

Küçük nakliye hizmetinde neden bizi tercih etmelisiniz?

 • Araçlarımız küçük nakliyeye uygun niteliktedir
 • Şoförlerimiz bilinçli olup, güvenli yolculuk sunmaktadır.
 • Yükleme ve boşaltma yapan personelimiz tecrübelidir
 • Eşyalarınızın güvenliği her zaman ön plandadır

Nakliye ücretleri asla el yakmaz, uygun maliyet esas alınır

Küçük Nakliye Araçları

Küçük nakliye hizmeti verirken bazı hususlara dikkat edilmesi gerekir.
Bunların başında taşınacak eşyalar için konumlandırılacak araçlardır. Az miktardaki eşyalar için yine eşyaya uygun büyüklükte araç tercih edilmelidir.

Firmamız bu konuda şu hususlara dikkat etmektedir:

 • Kamyonet ve pikap tercih edilmektedir
 • Uygun fiyatlı hizmet için tüm detaylar gözden geçirilir.
 • Taşıma sırasında uzman ekip konumlandırılır
 • Mesafeye bakılmaksızın kaliteli ve güvenli hizmet esas alınır.

Son zamanlarda çok talep gören küçük nakliye hizmeti için nitelikli araçlarımız ve cazip fiyatlarımız ile her zaman yanınızdayız.
Sizler de az eşyanızın miktarı ve boyutu önemli değil, nakliye ihtiyaçlarınız için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Ankara şehir içi nakliye kamyonet ihtiyacınız mı var?  Ankara küçük nakliye eflin kamyonet araçlarımızla 7/24 saat sizlere küçük nakliye aracı görevlendiriyoruz.
Küçük nakliyat yakutlar ile saati 30 tl nakliyat batıkent sürecinizde şehirler arası küçük nakliye yada şehir içi küçük nakliyat sizlere sahibinden nakliye gibi uygun fiyata nakliyat hizmeti sunuyoruz.
Küçük nakliye fiyatları yada  küçük kamyonet nakliye fiyatları küçük nakliye işleri ile bağlantılı olarak değişkenlik gösterebilir. Ankara da ucuz nakliyeciler ile küçük çaplı eşya taşıma işlemlerinizi ekonomik şekilde yapmak için bizi aramanız yeterlidir.

8 Yorumlar

 • Tevhi̇d444

  8 Kasım 2023 - 00:05

  İstanbul Kadıköy’den Maltepe’ye taşınıyordum ve Yakutlar Nakliyat’ta karar kıldım. Kesinlikle doğru karardı. Profesyonel, zamanında ve dikkatli hizmet için teşekkürler.

 • Soner533

  8 Kasım 2023 - 00:08

  Eskişehir’den Antalya’ya taşınma sürecimde Yakutlar Nakliyat bana çok yardımcı oldu. Tüm süreç sorunsuz ve hızlı bir şekilde tamamlandı. Çok memnunum.

 • Aydoğan377

  8 Kasım 2023 - 00:12

  Ankara Çankaya’da taşınırken Yakutlar Nakliyat ile çalıştım. Ekip gerçekten profesyonel, eşyalarıma gösterdikleri özen mükemmeldi.

 • Yi̇ği̇t250

  8 Kasım 2023 - 00:12

  Ankara Keçiören’dan Etimesgut’a taşınırken Yakutlar Nakliyat ile çalıştık. Eşyalarımız zarar görmeden ve zamanında taşındı. Çok memnun kaldık.

 • Fulya494

  8 Kasım 2023 - 00:17

  Kızılay’dan Ulus’a taşınırken Yakutlar Nakliyat’ı kullandım. Hızlı, temiz ve profesyonel bir hizmet sundular, teşekkürler.

 • Adnan967

  8 Kasım 2023 - 00:18

  Yakutlar Nakliyat Ankara Akyurt’tan Keçiören’e taşınmamızı kolaylaştırdı. Eşyalarımızın hiçbiri zarar görmeden geldi. Çok başarılılar, teşekkürler.

 • Taylan535

  10 Kasım 2023 - 19:06

  parça eşya taşıttırdım Güler yüzlü ve işinin ehli bir ekip, başka firma aramanıza gerek yok. Kesinlikle herkese tavsiye ediyorum.

 • DyadyaGera

  20 Şubat 2024 - 00:34

  Excited to boost your online security effortlessly? Our independent services got you protected! From strengthening your online platform against unwanted visitors to simplifying file sharing, we’ve got straightforward solutions for everyone. https://array.surge.sh

Yorum Yap

Yakutlar Nakliyat sektörde 30 yıllık tecrübesi, deneyimli uzman personel kadrosu, son model farklı ebat ve boyutlarda 21 kapalı çelik araçlık filosu ve son teknoloji taşıma asansörleriyle tüm evden eve ve kurumsal Taşımacılık ihtiyaçlarınız için hizmetinizde.

İletişim

Türkiye
7/24 Destek Hattı
Çalışma Saatlerimiz