0532 625 39 88 | Yakutlar Nakliyat0532 625 39 88 | Yakutlar Nakliyat0532 625 39 88 | Yakutlar Nakliyat
0312 323 47 86
(0) 532 625 39 88
0532 625 39 88 | Yakutlar Nakliyat0532 625 39 88 | Yakutlar Nakliyat0532 625 39 88 | Yakutlar Nakliyat

Misyonumuz

Yakutlar Nakliyat

Misyonumuz

Yakutlar Nakliyat ile tanışan herkese taşımacılık çözümlerinde müşterilerimizin ihtiyaçlarını doğru bir şekilde anlamaya çalışarak, müşteri memnuniyetine bağlı, başarmayı, üretmeyi hedefleyen çalışmaları ön görerek hizmetlerimizi sürdürmeye devam ederiz. Müşterilerimize saygı ve bağlılık çerçevesinde her zaman işimizi en doğru şekilde yapmayı, gönülden sahiplenerek çalışmalarımızı sürdürmeye devam etmekteyiz. Firmamız sizlere her sunmuş olduğu taşımacılık hizmetleri kapsamında net olarak söz verir, verdiğimiz sözleri eksiksiz olarak yerine getirmeyi taahhüt ederiz. Ülkemizi ve Dünya genelini kapsayan nakliyat hizmetlerinde her zaman kendimizi ve çalışma arkadaşlarımızı geliştirmeye gayret gösteririz. Bu doğrultuda müşterilerimizle her zaman dürüst, şeffaf ve tutarlı olarak davranır, güvene dayalı uzun vadeli ilişkiler kurmaya gayret gösteririz.

Sektörde uzun yıllar çalışma faaliyetlerimizi sürdürmek bakımından ilk ve ortak hedefimiz müşterilerimizin hizmetlerimizden memnun olmasıdır. Bu doğrultuda birbirimize her zaman destek olur, bize verilen desteği de takdirle karşılarız.

Yakutlar Nakliyat ekip ve kurum performansını önemser ve desteklemektedir. Müşterilerimizin nakliye hizmeti öncesindeki iletişimlerimizde ilk olarak dinleriz ve ihtiyaçlarınıza özel olarak en uygun seçimleri sağlarız.

Yakutlar Nakliyat olarak almış olduğumuz kararları bir toplum olarak düşünür ve bir bütün halinde değerlendirerek karar veririz. Bir işin nasıl yapılamayacağını değil, yeni teknik ve koşullar geliştirerek nasıl yapılabileceği hakkında düşünür ve anlatırız. Standart taşımacılık hizmetlerinin ihtiyaçları karşılayamadığı durumlarda geçmişten almış olduğumuz tecrübeler konusunda bilgimizden, müşterileri ilişkilerimizden ve aktif olarak teknolojiden yararlanarak kısa süre içerisinde en uygun çözümleri hızlıca üretiriz. Taşınma öncesi ve sonrasında müşterilerimizin hayatını kolaylaştırmak için yeni fikirler geliştirir ve bu fikirleri hayata geçiririz. Kısacası misyonumuz nakliyat sektörü içerisinde uzmanlaşarak ülkemiz genelinde müşterilerimize profesyonel hizmet sunabilmektir.

100%

Tecrübeli
Firma

100%

Deneyimli
Ekip

100%

Profesyonel
Hizmet

Bizi her zaman arayabilirsiniz www.yakutlarnakliyat.com
Ankara

Neden Yakutlar Nakliyat?

Profesyonelliğimiz ile birlikte her geçen gün daha çok müşterimize memnuniyet veriyor, Ankara evden eve nakliyat alanında bireysel ve kurumsal tek tercih olma yolunda ilerliyoruz. Üstün kalite hizmetler için hemen bize ulaşın.

Tecrübeli Firma

Uzun yıllardan beri nakliyat sektöründe hizmet veriyoruz.

Deneyimli Ekip

Ekibimiz ile birlikte yılları deviren bir geçmişimiz var.

Profesyonel Hizmet

Uzmanlığımız ile her geçen gün ön plana çıkmaktayız.

Müşteri Memnuniyeti

Bireysel ve kurumsal hizmetlerde %100 memnuniyet.

Zamanında Teslim

Zamanında teslimat garantisi ile mağdur etmiyoruz.

Kurye Hizmeti

Önemli belge ve evraklarınızı güvenle taşıyın.
Profesyonel

Yakutlar Şehiriçi Şehirlerarası Evden Eve Nakliyat

ANKARA YAKUTLAR NAKLİYAT
Ankara İçi ve Şehirler Arası Tüm İllere Evden Eve Profesyonel Taşımacılık
Evden Eve Nakliye, Ofis Taşıma, İşyeri Taşıma, Mağaza Taşıma, Piyano ve Kasa Taşıma, Parsiyel Taşıma

Yakutlar Nakliyat sektörde 30 yıllık tecrübesi, deneyimli uzman personel kadrosu, son model farklı ebat ve boyutlarda 21 kapalı çelik araçlık filosu ve son teknoloji taşıma asansörleriyle tüm evden eve ve kurumsal Taşımacılık ihtiyaçlarınız için hizmetinizde.

İletişim

Türkiye
7/24 Destek Hattı
Çalışma Saatlerimiz