0532 625 39 88 | Yakutlar Nakliyat0532 625 39 88 | Yakutlar Nakliyat0532 625 39 88 | Yakutlar Nakliyat

Müşteri Yorumları

Yakutlar

Müşteri yorumları ankara evden eve nakliyat

Müşteri Yorumları, Ankara evden eve nakliyat tavsiyeleri, evden eve nakliyat yorumlar nakliye yorumları Ankara nakliyat tavsiye.

testimonial-07

Süleyman Kural

Savcı
Sabah söyledikleri saatte gelmeden önce haber verdiler, kendi ambalajları ile gelip özenle paketlediler. Asansörle itina ile kamyona yükleyerek ankara dan İstanbul’a taşıdılar. Baştan sona kadar özenle davrandığınız için teşekkür ederim.
testimonial-01

Hande Bozkurt

Prof.Doktor
Çok memnun kaldık, özellikle Maksut bey cok ilgilendi her seyle, Ankara yakutlar nakliyat a tercih ettiğimiz için çok memnun kaldık.
testimonial-09

Hasan Sönmez

Kuaför
Ev sahibiyle sorun yaşamayan yoktur herhalde. Varsa da çok şanslıymış gerçekten. Beşevler’den Balgat’a arkadaşımın evine taşındım. Çok fazla eşyam yoktu ama hassasiyet isteyen özel eşyalarım vardı. Kendi evime çıkana kadar idareten burada kalacağım. Beni Yakutlar Nakliyat ile tanıştıran Polis Latif abimde sağolsun çok makbule geçti gerçekten.
testimonial-04

Şule Taş

Piskolok
İstanbuldan Ankaraya tasınma sürecimde bütün esyaları dikkatli bir sekilde tasıyıp , gidilen yerde esyaları aynı sekilde kurdular. Esyaların hepsi korunaklı bir sekilde tasıyıp , hızlı bir kurulum gercekleştirdiler . Güvenle tavsiye ederim , gönül rahatlıgıyla kullanabilirsiniz .

Yakutlar Nakliyat sektörde 30 yıllık tecrübesi, deneyimli uzman personel kadrosu, son model farklı ebat ve boyutlarda 21 kapalı çelik araçlık filosu ve son teknoloji taşıma asansörleriyle tüm evden eve ve kurumsal Taşımacılık ihtiyaçlarınız için hizmetinizde.

İletişim

Türkiye
7/24 Destek Hattı
Çalışma Saatlerimiz