Ankara Nakliyat

Ankara Evden Eve Nakliyat

Ankara Yakutlar Nakliyat Şirketi olarak, Ankara evden eve nakliyat sektöründe 2002 tarihinden bugüne kurumsal hizmet sunuyoruz.

Kusursuz bir Ankara evden eve nakliyat işlemine hazır mısın? Ankara Yakutlar Nakliyat olarak taşınmanızı profesyonel şekilde yapmaya biz hazırız. Sizde hazırsanız hemen iletişime geçebilirsiniz.

ankara-nakliyat

Ankara nakliyat sektörü içerisinde birçok farklı hizmet alanı olmasına rağmen hepsinde sunduğumuz temel hizmet politikamız şu şekildedir;

ankara-evden-eve-nakliyat-ucretsiz-ekspertiz
Ücretsiz Ekspertiz
ankara-evden-eve-nakliyat-uzman-personel
Uzman Personeler
ankara-evden-eve-nakliyat-sigortali-tasimacilik
Sigortalı Taşımacılık

Ankara nakliyat sektöründe sıkça talep edilen ve en çok sunulan hizmet alanı Ankara evden eve nakliyat işlemidir. Ankara taşımacılık hizmeti; adından da anlaşılacağı üzere ev eşyalarınızın eski yerinden alınıp yeni yerlerine nakliyatının sağlanması işlemidir. Ankara metropol bir şehir olarak binlerce insanı kendisine çekmekte ve içinde yaşayan milyonlara ev sahipliği yapmaktadır.

Bu gibi durumlardan dolayı zamanla site vs. gibi alanlar oluşturulmakta ve bina yükseklikleri giderek artmaktadır. Ankara’nın yoğun nüfusuna bağlı trafik ve yerlerin birbirine olan uzaklıkları göz önüne alınarak çoğu insan iş yerine yakın evler istemektedir. Bu nedenle çoğu zaman iş değişikliği yapıldığı durumda bir taşınma durumu da söz konusu olmaktadır. Tam bu anlarınız da kolayca ulaşım ve hızlı hizmet sağlanabilmesi için giderek kendimizi geliştirmekteyiz.

Evden eve nakliyat ankara konusun da ihtiyaç duyduğunuz tüm hizmetlerden kolayca faydalanmanız için gereken tüm detaylar düşünülmektedir. Zira oluşturduğumuz kendine özgü hizmet alanı ile birlikte ihtiyaç duyulan tüm ekipman ve araç kapasitemiz daima hazır durumda beklemektedir. Birkaç gün içerisinde iletişime geçmeniz dâhilinde planladığınız süre içerisinde Ankara nakliye hizmetiniz gerçekleşecektir.

Ankara evden eve taşımacılık işlemleriniz eksperlerimiz sayesinde kolaylaştırılmakta ve sizler için en kusursuz hizmet planı oluşturulmaktadır. Daha sonra alanında uzman personellerimizle plan işleme geçmektedir. Bu sayede hızlı ve güvenli bir evden eve taşımacılık hizmeti oluşturulmaktadır.

ankara-evden-eve-nakliyat

Ankara Ev ve Eşya Taşıma Şirketi

Ankara içerisinde sıkça ihtiyaç duyulan hizmet alanlarından ikisi Ankara ev ve eşya taşıma hizmetidir. Hizmet vermeye başladığımız yıldan beri yer alan nakliyat hizmeti isteklerine baktığımızda en çok ev ve eşya taşıma hizmetine ihtiyaç duyulduğu gözlemlenmiştir. Ankara evden eve nakliyat hizmeti ilk sırada yer almakta. Ardından Ankara eşya taşıma hizmeti gelmektedir.

Ankara eşya taşıma hizmeti Ankara ev taşıma hizmetine göre daha küçük çaplı taşımacılık gerektirmektedir. Bizlerde yılların verdiği tecrübeyle bu konulara dikkat ederek araç çeşitlerimizi buna uygun ayarlamaktayız. Böylece dilediğiniz hizmete uygun araçları kolayca ayarlamakta ve sizlere daha iyi bir hizmet alanı sağlamaktayız. Ankara nakliyeciler arasında firmamız en çok tercih edilen Ankara eşya taşıma şirketi olarak görev yapmaktadır.

ankara-evden-eveAnkara ev ve eşya taşıma hizmetleri arasında benzerlikler ve farklılıklara değinelim.

 • Eşya taşıma hizmetinde genelde kamyonet tarzı küçük araçlar kullanılmaktadır. Ankara ev taşıma işlemlerinde ise büyük kamyonlar kullanılmaktadır.
 • Ev taşıma hizmetinde de Ankara ev taşıma hizmetinde de uzman incelemesi, sigortalama, paketleme, tam donanımlı araçlar ve işinde uzman personellerimiz tarafından gerçekleştirilen bir hizmet vardır.
 • İhtiyaç dâhilinde Ankara ev ve eşya taşıma hizmetlerinin her ikisinde de asansör kurulmaktadır.
 • Ankara eşya taşıma işlemlerinde bazen personele ihtiyaç duyulmaz lakin Ankara ev taşıma hizmetinde görevli birkaç personel bulunmak zorundadır.

Genel anlamda benzerlik ve farklılıkları böyledir. Lakin sizler bizimle iletişime geçtiğiniz an da eksperlerimiz tarafından size en uygun hizmet biçimi için sizlere yardımcı olunacaktır.

Ankara Evden Eve Taşımacılık İşleminde Firma Tercihi​

ankara-evde-eve-nakliye

Ankara evden eve taşımacılık işlemlerinizde eşyalarınızın güvenliği hususu göz önüne alındığında iyi bir firma tercihi oldukça önemlidir. Yalnızca evden eve nakliyat hizmetinde değil tüm taşımacılık işlemlerinde en temel durum eşyaların güvenliğidir. Bu nedenle firma tercih ederken dikkat edilmesi gereken bir nokta budur. Peki, iyi bir firma tercih ederken nelere dikkat edilmeli? İyi bir evden eve nakliyat firması nasıl olmalıdır?

 • Tecrübeli olması
 • Kurumsal bir firma olması
 • Güvenilir olması
 • Referanslarının olması
 • Sigortalama ve sözleşme yapılması
 • İletişime geçtiğinizde sizin aradığınız hizmete yanıt verebilecek özellikte olması
 • Gerekli ekipman ve araç kapasitesine sahip olması
 • Bütçenize uygun fiyatlarının olması

Ankara evden eve nakliyat firmaları arasında kararsız kaldığınız durumda yukarıda yer alan maddelere denk gelen bir firma tercih edilmelidir. Zira evden eve nakliye işlemlerinizde oluşabilecek tüm sorun ve durumlar firmanın sorumluluğu altındadır. Ve karşılaşılan bir sorunun kolayca giderilmesi gereklidir. Aynı zamanda çoğumuz için zaman oldukça önemli bir şeydir.

Bu nedenle belirlenen süre içerisinde Ankara nakliyat hizmetini gerçekleştirilmesi de oldukça gereklidir. Bu sebeplerden ötürü güvenli bir evden eve nakliyat firması tercihi oldukça önemlidir. Ev taşıma ankara bölgesinde firmamız tarafından kurumsal şekilde yapılmaktadır.

Firmamız bünyesinde yer alan 12 araç kapasitemiz ile işinde profesyonel ve tüm donanıma sahip 55 personelimizle gün içerisinde oldukça yoğun bir taşıma trafiği yaşamaktayız. 2002 yılından beri gelişen yeniliklerle birlikte araç ve ekipmanlarımızı geliştirmekte ve kadromuzu daha da güçlendirmekteyiz. Yalnızca Ankara nakliye  işlemlerinizde değil. Ankara dışı evden eve nakliye hizmetlerinizde e kolayca yardımcı olmaktayız. Bu nedenle sizlere en güvenli ve hızlı taşımacılık hizmetini sunarak daima en iyi nakliyat firmaları arasında yerimizi muhafaza etmekteyiz.

9 140509085420 phpapp01 thumbnail 4

Ankara Evden Eve Nakliyat’ta Sigortalı, Garantili Taşımacılık

Ankara evden eve işlemlerinizde eşyalarınızın güvence altında olduğunu bilmek sizin için oldukça iç rahatlatıcı bir durumdur. Zira küçük bir eşyanın dahi başına bir şey gelmesi sizin için üzücü bir sebep olabilmektedir. Bu nedenle eşyalarınız daima güvende olduğunu bilmek oldukça önemlidir.

Ankara evden eve nakliyat hizmetini sunarken, ev taşıma şirketleri içerisinde bizler bu hususu düşünerek sizlere sigortalı taşımacılık hizmeti sunmaktayız. Böylece eşyalarınızın başına taşıma esnasında gelen tüm sorunlarda firmamız tarafından sizlere hasarın karşılanması teminatı sunulmaktadır. Tek bir bardak kırılması durumunda dahi oluşa hasarınız karşılanmaktadır.

Bu durumu resmi olarak açıklamak açısından Ankara evden eve nakliyat hizmeti süresince Türkiye sigorta tarafından 100 bin liralık bir sigortalama işlemi yapılmaktadır. Böylece oluşabilecek bir kaza vs. durumunda hasarınız resmi olarak da anında giderilmektedir.

Ankara Evden Eve Nakliyat Teklif İhale Sistemi

nakliyat-ankara

Ankara evden eve taşımacılık hizmetinin başlangıcında sizler bizimle iletişime geçtiğiniz an da aradığınız hizmete yönelik ücretsiz ekspertiz işlemi gerçekleştirilir. Böylece uzman arkadaşlarımız tarafından Ankara evden eve nakliyat ihale sürecinize dair tüm planlamalar yapılmaktadır. Bu planlamalar nelerdir?

 • Taşınma esnasında ihtiyaç duyulan aracın belirlenmesi.
 • Eşyalarınızın tamamının durumuna bakarak ambalaj malzemelerinin listelenmesi.
 • Eşyaların alınacağı ve gideceği yerdeki kat durumları kontrol edilir. Katlar yüksek ise bina içi asansörüne bakılır. Kontroller sağlandıktan sonra gerek görüldüğü durumda asansör hizmeti eklenir.
 • Taşınmanın gerçekleşeceği zaman ve süre belirlenir.
 • Taşınma için gerekli personel sayısı belirlenir.
 • Sigortalama ve sözleşme işlemleri yapılır.

Ankara nakliyat şirketi olarak, gerçekleştirilen bu planlamalar bittikten sonra hazırlanan araç ve ekibimiz belirlenen gün ve saatte adresinizde olarak Ankara nakliyat ihale yani eşya taşıma işleminiz başlamış olur. Bir başka deyişle ise Ankara nakliyat ihale sayfası olarak bilinir. Tüm odalar kendine özgü ve bir kategori sistemi ile paketlenmektedir. Böylece yeni yerlerinde kolayca kurulumu veya yerleştirilmesi gerçekleştirilmektedir.

Ankara evden eve nakliyat ihale işlemi sonucu eşyalarınızın düzenli bir biçimde araca yerleştirilmesi ile Ankara evden eve nakliye işleminin yolculuk süreci başlamaktadır. Yeni yerine ulaşan aracınızdan eşyalar yine aynı özenle yeni yerlerine taşınmaktadır. Düzenlenen ve ona göre paketlenen eşyaların paketleri düzenli ve hızlı bir biçimde açılmaktadır. Geriye sizlere yorulmadan kolayca taşınmanın keyfini çıkarmak kalmaktadır.

Ankara Evden Eve Nakliye Hizmetinde Dikkat Edilmesi Gerekenler

evden-eve-nakliyat-ankara

Ankara evden eve nakliye işlemlerinde sizlerin bizden beklediği ve bizim iyi bir nakliyat firması olarak muhakkak yapmamız gereken bazı noktalar bulunmaktadır. Zira bizlerde yılların tecrübesi ve biriken deneyimlerimizle gözlemlediğimiz şekilde bu hususlara dikkat etmekte ve sizlere daima en iyi Ankara evden eve taşımacılık hizmetini sunmak için durmadan da çalışmaktayız. Her daim nakliye ankara hizmetini sunarken dikkat edilmesi gereken hususlar şunlardır;

 • Araç ve ekipmanın tam donanımlı olması: Evden eve nakliyat işleminiz için en uygun araç seçilmelidir. Aracın büyük olması eşyaların çok savrulmasına küçük olması da dışarda eşya kalmasına sebep olmaktadır. Bu nedenle iyi bir ekspertiz işleminin gerçekleştirilmesi ve aracın tam hizmete uygun olması gereklidir. Aynı zamanda araçların bakımının yaptırılması ve gereken diğer ekipmanlarında donanımlı olması gerekmektedir.
 • Paketlenme işleminin dikkatli gerçekleştirilmesi: Ankara evden eve nakliyat işlemi gerçekleştirilirken dikkat edilmesi gereken önemli ikinci unsur paketlemedir. Eşyaların tamamı sarsıntılara karşı korunaklı biçimde ve yapısına uygun paketlenmelidir.
 • Güzergâhın kontrolü: Eşyaların taşınma esnasında gidilen yol güzergâhının plan kontrolü sağlanmalıdır. Zira bazı bölgelere belirli araç tiplerinin giriş yasağı bulunmaktadır.

Personel desteği: evden eve taşımacılık ankara hizmeti esnasında çalışan personellerin muhakkak işinde uzman ve disiplinli bireyler olması gerekmektedir. Zira taşınma esnasında tüm ahengin ilerlemesi ve sorun oluşmaması onların kontrolüne bağlıdır. Bu nedenle daima prensipli ve işinde uzman bireyler ile birlikte çalışmaktayız.

dsdsd

Ankara Nakliyat Hizmetinde Paketlemenin Önemi

Ankara evden eve taşımacılık şirketi bünyesinde gerçekleştirilen Ankara nakliyat hizmeti düşünüldüğün de onlarca eşya çeşidi vardır. Eşya taşıma sırasında kırılan çok fazla eşya vardır. Bu nedenle paketleme hususunda oldukça dikkat edilmelidir. Zira hepimizde eşyaların hiçbirine zarar gelmemesini isteriz.

Örneğin mutfak eşyaları içerisinde kırılan fazlaca eşya bulunmaktadır. Bu nedenle bunların paketlenmesi öncelikle gazete kâğıdı vs. gibi kâğıtlarla tek tek olmalıdır. Profesyonel ev taşıma da bunu gerektirir. 

Evden eve taşımacılık hususunda paketlemenin önemi yalnızca mutfak alanında değil diğer alanlarda da büyüktür. Mobilyalarınız için havalı naylon sistemi ile kaplama yapmakta böylece bir çarpma durumunda karşı kalın ve koruyucu bir tabaka oluşturulmaktadır. Aynı zamanda paketleme malzemelerimiz oldukça kaliteli ve sağlam yapıdadırlar. Böylece eşyalarınız için yapılan ambalajlama gayet iyi ve en ideal olanıdır.

Ankara evden eve taşıma sürecinde paketlemenin önemli olmasının sebebi eşyaların güvenliğinin sağlanmasıdır. Tüm ev eşyalarınızın sağlıklı bir taşınma sürecinden geçmesine en etkili durum paketlemedir. Bu doğrultuda dikkat etmeniz gereken asıl konu Ankara evden eve taşıma fiyatları talep ettiğiniz kişi veya kuruluşların profesyonel ev taşıma ankara firması olmasına özen göstermelisiniz. Başka bir deyişle Ankara nakliyat tavsiyesi olan ev taşıma şirketleri tercih etmelisiniz

Ankara Evden Eve Nakliyat Tavsiye – Yorum – Şikayetleri

Ankara nakliyat şirketleri içerisindeyse 2008 tarihinden itibaren lider konumda bulunmaktayız. Bizler, Yakutlar Nakliyat şirketi olarak her daim yüksek standartlarda evden eve taşımacılık faaliyetlerimizi sürdürmeyi amaçlamaktayız.

Gelişen teknolojik durumlarla birlikte aradığınız tüm hizmet seçeneklerine internet üzerinden kolayca ulaşabilmektesiniz. Böylece tüm aradığınız hizmete dair her şeyi bulmaktasınız. Nakliye firmaları içinde ev taşıma sektöründe durum böyledir. Onlarca nakliyat sitesine anında ulaşabilirsiniz. Bu hususta da değerlendirmeler dikkatimizi çekmektedir. Ankara evden eve nakliyat tavsiye, yorumları ve şikâyet alanında firmalara ait müşteri düşüncelerine kolayca ulaşılmaktadır.

Evden eve nakliye ankara hizmetimiz içerisinde bizlerin en önem verdiği husus sizlerin yorum, tavsiye ve şikâyetlerinizdir. Zira bu geri dönüşleriniz sayesinde tüm taşımacılık işlemlerimizde düzeltilmesi, geliştirilmesi veya takdir edilen. Bizi biz yapan tüm hususları dikkate alarak yolumuzu daha da güçlendirmekteyiz. Ankara nakliye firmaları tavsiye alanında dile getirdiğiniz her şeyi büyük dikkatle inceleyip kendimizi ve hizmetimizi geliştirebilmek için neler yapılması gerektiğine sizlerin de düşünceleriyle yöntemler aramaktayız.

Yaptığınız eleştiri ve Ankara evden eve nakliyat yorumları bizler için oldukça değerlidir. Bu nedenle geri bildirimleriniz bizi oldukça memnun eder.

Bir iş başvurusunda bulunduğunuzda dahi tecrübeniz. Ve daha önce bu iş ile ilgili çalıştığınız yerlerden referanslar sorulmaktadır. Zira referansların olması sizlerin o iş için nasıl yeterlilikte olduğunuzu da göstermektedir. Nakliyat sektöründe de durum aynıdır. Bir taşınma işlemi gerçekleştireceğiniz durumda ilk aklınıza gelen şeylerden biri de tecrübedir. Ve hepimiz muhakkak bu hususlara dikkat etmekteyiz.

Ankara evden eve nakliyat tavsiye konusunda en çok tavsiye edilen nakliye firmasıyız. Ankara taşımacılık hizmeti almak istediğiniz de sizleri 19 yıllık tecrübemiz ile karşılamaktayız. Uzun yıllara dayanan tecrübemiz ile taşıdığımız onlarca evlerden geriye kalan mutlu insanlar bizim en büyük referanslarımızdandır.

Firmamız tarafından gerçekleştirilen Ankara nakliye işlemleri sonucu müşterilerimizin hakkımızdaki düşünceleri. Bir başka deyişleyse Ankara nakliyat yorumları desek daha doğru olacaktır.

Ankara’dan Malatya’ya çıkan tayinim ile birlikte bir firma arayışına geçmiştim. Daha sonra Yakutlar Nakliyat ile tanıştık. Birkaç gün içinde iletişim kurdum ve taşınmam sorunsuz biçimde gerçekleşti. Arkadaşlara teşekkür ederim.
Tuğçe Balkan
Öğretim Görevlisi
Yıllar sonra kiradan kurtulup ev aldım. Hemen taşınmak için firma aradım arkadaşlar sağolsun evimizin taşınma işleminde yardımcı oldular.
Aybars Garhan
Polis Memuru

Ankara Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Ankara nakliye hizmeti sunan firmalar Ankara evden eve nakliyat fiyatları belirlerken birkaç konuya bakarak sizlere fiyat sunarlar. Peki nedir bunlar? Daire kat yüksekliği, eşya miktarı ve iki adres arası mesafe konularına bakarak fiyat belirlerler. Tabi ki bu konular önemlidir ancak kusursuz bir taşınma için kesinlikle yeterli değildir. Bunda dolayı da taşınan birçok kişinin başına gelmiş olduğu üzere ek ücretler ödeyebilirsiniz.

Bu nedenle Yakutlar Nakliyat (hakkımızda) olarak bizler ekspertiz yapmadan net fiyat vermeyi kesinlikle uygun bulmuyoruz. Eşyaları yerinde görüp sizlerden detaylı bilgi aldıktan sonra Ankara nakliye fiyatları belirlemekteyiz. Aşağıdaki tabloda yer alan nakliyat ücretlerimiz tahmini olarak belirtilmiştir. İşinize en uygun fiyatlar almak için lütfen müşteri temsilcimizle iletişime geçiniz. Bu konuda yapacağınız bir başka kolaylık ise Ankara evden eve nakliyat fiyatları forum siteleri üzerinden nakliye firmaları hakkında yapılan Ankara evden eve nakliyat tavsiye açıklamalarıyla karar vermenizi öneririz.  Ankara evden eve nakliyat Yakutlar Nakliyat unutulan eşyalar.

Yakutlar Nakliyat sektörde 30 yıllık tecrübesi, deneyimli uzman personel kadrosu, son model farklı ebat ve boyutlarda 21 kapalı çelik araçlık filosu ve son teknoloji taşıma asansörleriyle tüm evden eve ve kurumsal Taşımacılık ihtiyaçlarınız için hizmetinizde.

İletişim

Türkiye
7/24 Destek Hattı
Çalışma Saatlerimiz