0532 625 39 88 | Yakutlar Nakliyat0532 625 39 88 | Yakutlar Nakliyat0532 625 39 88 | Yakutlar Nakliyat
0312 323 47 86
(0) 532 625 39 88
0532 625 39 88 | Yakutlar Nakliyat0532 625 39 88 | Yakutlar Nakliyat0532 625 39 88 | Yakutlar Nakliyat

Hakkımızda

Hakkımızda

Ankara Yakutlar Nakliyat Evden Eve İlden İle Kurumsal, Sigortalı, Güvenli, Hızlı ve Kaliteli Taşımacılığı
Siz Değerli Türkiye Vatandaşlarına Sunuyor.

Yakutlar Nakliyat

Ev & Ofis Taşımacılığı
  • info@yakutlarnakliyat.com
  • 0532 625 39 88
  • Ankara - Merkez

Ankara nakliyat firmaları arasında kendini kanıtlamaya çalışan ve bu konuda diğer firmaları geride bırakmayı hedef haline getirmiş bir firmayız. Hakkımızda ne söylenirse söylensin bizler öyle bir ekibiz ki Ankara evden eve nakliyat hususunu herkesten daha iyi araştırıp geliştirerek uygulamaktayız. Her zaman değişikliğe uğrayan araç taşıma sistemleri ve bu sistemlerin araçlara uygulanıyor oluşu ile değişen araç kullanım prensiplerini öğrenmek adına kurslara katılım göstermekteyiz. Nakliye firması elemanları olarak her zaman diliminde tecrübemize tecrübe katmakta ve en gelişmiş teknolojilerle insanlığa hizmet etmeyi birincil amaç edinmiş bulunmaktayız. Kimi zaman ev taşıma kimi zaman ofis yer değişikliği ya da şehir değişimi gibi durumlarla karşı karşıya kalmakta ve bizden beklenilen hizmet anlayışını en prensipli şekilde yerine getirmekteyiz.

Her geçen yılın müşteri beklentilerinde değişiklik oluşturduğunun bilincinde hareket ettiğimiz için kendimizi geliştirmede arayışlara başka yerde cevap bulma durumunuzu yok etmek birinci ilkemiz olmaktadır. Sizlerin beklentilerini az çok tahmin ettiğimizden dolayı daha siz söylemeden ihtiyaç gideriminize uygun davranışlarda bulunabilmekteyiz. https://yakutlarnakliyat.com/ sitesi denildiği zaman birçok kişinin dilinde dolaşan sitelerden biri olduğumuzun farkındalığını hissedebilmeniz amacı ile varlığımızı her geçen gün biraz daha hissettirecek şekilde davranabilmekteyiz.

Paketleme, askılı koli, asansörlü nakliyat, kamyon kiralama, taşıma sigortası, ücretsiz expertiz, montaj, demontaj ya da eşya depolama hizmet alanlarımız olarak yararlanabileceğiniz hizmetlerdir. Kasa ve piyano taşımacılığı, şehirlerarası evden eve nakliyat, parça eşya taşımacılığı, şehir içi evden eve nakliyat, ofis taşımacılığı, askılı tekstil taşımacılığı ya da antika eşya nakliyatı gibi hizmet beklentilerinizde profesyoenl olduğumuzu bilerek bizi tercih edebilirsiniz. Sizlere Ankara’da en iyi taşımacılık firması olarak evden eve nakliyat Ankara tercihinde bizi tercih etmenizi tavsiye ederiz. Birçok müşterimiz gerek ekonomiklik gerekse hızlı doğru taşımacılık anlayışı ile hareket ederek firmamızı tercih etmektedir. Müşterilerimizde yüz güldürücü sonuç ile beraber güvenilirliği üst düzeyde bir nakliye firması imajı bırakıyor olmamız Ankara Yakutlar nakliyat firması olarak en iyi nakliye hizmeti sunan firma oluşu yolunda başarılı olduğumuzun kanıtıdır. Sizlerin talepeleriniz ve uygun olduğunuz zaman dilimlerinize göre randevunuzu oluşturan ekibimizin sizleri yarı yolda bırakmayacak hizmeti sunmadaki başarısı ile daha iyi noktalara gelmek istiyoruz. Siz de bizlerle bu yarışta yer almak ve kendinizi değerli hissettirecek elemanlarımız ile nakliye hizmeti konusunda bilgi paylaşımında bulunmaya ne dersiniz? Kazanan siz olmak adına her daim önceliğiniz biz olalım,

Ankara Yakutlar Evden Eve Asansörlü Nakliyat Firması olarak Hakkımız,da Tanıtım Bilgilerimiz,

2001 yılında itibaren Firmamız Nakliyat sektöründe üncü bir taşımacılık şirketi olarak Ankara,da lider firmalardan biri olarak evden eve nakliyat sektöründe taşıdığı her bir evin arkasında birer referans olarak bırakarak lider firma olmayı başarmıştır biz yakutlar nakliyat olarak işimizi hem seviyoruz hemde severek taşıyoruz bu yüzde nakliye sektöründe gün geçtikçe firmamız büyümeye başlamıştır şu anda şirketimiz bünyesinde 12 adet araç ve 45 kişilik bir kadrolu ekiple hizmet sunmaktayız sizde kaliteli bir taşımacılık hizmeti istiyorsanız her zaman işi uzmanına bırakmak gerektiğini sizlere hatırlatmak isteriz,

Mutlu Müşteri

Müşterilerimizi daima memnun etmek son teknoloji ile çaba gösteriyoruz.

7/24 Destek Hizmeti

Bizi tercih eden tüm müşterilerimize 7/24 destek sağlıyoruz.

Yakutlar Nakliyat sektörde 30 yıllık tecrübesi, deneyimli uzman personel kadrosu, son model farklı ebat ve boyutlarda 21 kapalı çelik araçlık filosu ve son teknoloji taşıma asansörleriyle tüm evden eve ve kurumsal Taşımacılık ihtiyaçlarınız için hizmetinizde.

İletişim

Türkiye
7/24 Destek Hattı
Çalışma Saatlerimiz