İzmir Ankara Ev Taşıma

Türkiye’nin başkenti ve tüm Dünya’nın takip ettiği mega kentimize; İzmir Ankara ev taşıma firmalarıyla hemen hemen her gün taşıma hizmeti verilmektedir. Ankara’da özellikle inşaat sektörünün çok ilerlemesi ile yüksek katlı binalarda asansörlü nakliye ihtiyacı artmıştır. Ayrıca, yaşanan taşımacılık problemlerinden dolayı sigortalı taşımacılık yapan kurumsal nakliye firmalarına talep günden güne artış göstermeye başlamıştır.

İzmir Ankara Sigortalı Ev Taşıma

Yaşanarak tecrübe edilen bilgi birikiminden dolayı, eski Anarak eşya taşımacılığı yöntemlerinden hizmet alarak zarar görmekten vazgeçin. Hayat inanın her zaman tekerrürden ibarettir. Yani, siz çok kötü düşünceli ve art niyetli firmaların kaliteli ev taşıyacağına inanmayın. Atalarımız her zaman der, alışmış kudurmuştan beterdir.

Ankara’da Eşya Taşırken Korkmayın

Ankara evden eve nakliyat hizmeti almak artık sizi korkutmasın. Gelişmiş alt yapısı, en iyi ekipleri ve son model evden eve kamyonları ile. Yakutlar nakliyat sizi güvenle taşır. Yenilikçi anlayışı ile çığır açan ve herkesin %100 müşteri memnuniyeti ile ayrıldığı Ankara ev taşıma firmamızın size sunduğu avantajlı hizmetleri sizde aşağıda inceleyin:

  • Mobilya söküm ve takımında usta olan marangozlar ile İzmir’den Ankara’ya marangozlu ev eşyası taşıyoruz.
  • Yollar hiç bir zaman tam güvenli olmadığından ve ekibin her an bir eşyaya zarar verme ihtimali olduğundan dolayı, Ankara sigortalı şehirler arası nakliye hizmeti veriyoruz.
  • Eşyanızın Ankara asansörlü nakliyat hizmeti ile kısa sürede hasarsız ve temiz olarak taşınması sağlanıyor.

ANKARA NAKLİYECİ TELEFONLARI

İzmir’den Ankara’ya evden eve nakliyat hizmeti almak için. İnternet adresi üzerinde verilen numara ile iletişime geçebilirsiniz. Web sitemiz üzerinde bulunan mail adresleri veya talep formu üzerinden. Ankara nakliye ücretleri ile ilgili bilgi alabilirsiniz.

0312 323 47 86

Ankara Eşya Taşıma Aşaması Nasıl Olacak?

Eşya taşıma aşamasında tereddütleriniz varsa ve bu tereddütler. Sizi korkutuyorsa adım adım eşya taşıma aşamasını öğrenebilirsiniz. Eşya taşımak için ilk olarak yapmanız gereken İzmir’den Ankara’ya nakliyeci firmasını aramanız ve ardından çalışma arkadaşlarımızı sizin bulunduğunuz adrese yönlendirmemiz ile başlayacak. Belirtmiş olduğunuz adrese gelen ekip arkadaşlarımız. Taşınacak olan eşyaları kontrol edecek ve belirli bir ölçüm yapacaktır. Daha sonrasında taşınmasını istediğiniz bölge arasındaki mesafe ölçümü yapılacak ve size ortalama olarak fiyat verilecektir. Verilen bu fiyatı onaylamanız ardından taşıma işlemi başlamış olacaktır.

Korunaklı Paketleme

Taşıma işlemi esnasında eşyalarınız herhangi bir zarar görmemesi için siz müşterilerimiz ile İzmir’den Ankara’ya sigortalı nakliye olarak bir sözleşme imzalanacaktır. Bu sözleşmenin içeriği aslen; taşıma esnasında firmamız tarafından gelen zarar sonrasında, eşyalarınızın mali değeri karşılanacağı yer alır. Ayrıca Sözleşme aşamasından hemen sonra artık eşyalarınız güvenilir bir şekilde sarılır ve naylonlarla kaplanır. Kalın naylonlarla kaplanan eşyalarınız vurma ya da çarpma esnasında herhangi bir zarar görmez. Eşyalarınızı taşımak için isterseniz asansörlü isterseniz de asansörsüz araçlarımızı tercih edebilirsiniz.

Ankara İzmir Taşıma Ücretleri

Sizin için uygun olan bir araç tercih etmeniz ardından çalışma arkadaşlarımız eşyalarınızı araçlara yükleyeceklerdir. Araçlara yüklenen eşyalar artık dilediğiniz her adrese güvenilir bir şekilde taşınacaktır. İzmir Ankara Ev Taşıma ücretleri ve iş bilgisi hakkında detaylı bilgiyi size verecek yetişmiş müşteri temsilcilerimiz ve evinizi direk ziyaret ederek, taşıma ücretini anında belirleyen ücretsiz ekspertiz kadromuz var. Yorulmadan ve yılmadan iş başında çalışan ekiplerimiz ile iletişim halinde olarak, Ankara’da nakliye hizmetini sizde sorunsuz alırsınız.

Yakutlar Nakliyat sektörde 30 yıllık tecrübesi, deneyimli uzman personel kadrosu, son model farklı ebat ve boyutlarda 21 kapalı çelik araçlık filosu ve son teknoloji taşıma asansörleriyle tüm evden eve ve kurumsal Taşımacılık ihtiyaçlarınız için hizmetinizde.

İletişim

Türkiye
7/24 Destek Hattı
Çalışma Saatlerimiz