0532 625 39 88 | Yakutlar Nakliyat0532 625 39 88 | Yakutlar Nakliyat0532 625 39 88 | Yakutlar Nakliyat
0312 323 47 86
(0) 532 625 39 88
0532 625 39 88 | Yakutlar Nakliyat0532 625 39 88 | Yakutlar Nakliyat0532 625 39 88 | Yakutlar Nakliyat

Beyaz Eşya Nasıl Paketlenir Nasıl Taşınır

Beyaz Eşyalar

Yakutlar Nakliyat 'dan beyaz eşyaların doğru kullanımı için ipuçları

YAKUTLAR NAKLİYAT, BEYAZ EŞYALAR İÇİN HİJYEN, BAKIM, DOĞRU KULLANIM VE TASARRUFU KAPSAYAN İPUÇLARINI PAYLAŞIYOR.

theme-01

Paketleme

Paketleme şekli bu şekildedir . Evden Eve Nakliyat ‘da Beyaz Eşya Taşımak. Evden eve nakliyat ‘da buzdolabı taşıma işi gibi büyük beyaz eşyalar bizim önerimiz …

Olası küçük bir hata büyük bir maddi zayiat meydana getirecektir. Yakutlar evden eve nakliyat şirketi olarak beyaz eşya nasıl paketlenir sorusuna bu yazımızda görebilirsiniz.

Evden Eve Asansörlü Taşımacılık

 

Merhaba arkadaşlar bugünkü başlığımız Beyaz Eşya Nasıl Paketlenir Nasıl Taşınır olacaktır biz Ankara Evden Eve Yakutlar Taşımacılık olarak sizlere doğru bilgiyi vereceğiz. öncelikle beyaz eşya paketleme ve taşıma hakında iki bölümde inceleyeceğiz hiç vakit kaybetmeden başlayalım.

Beyaz Eşya Nasıl Paketlenir

Beyaz Eşya Nasıl Paketlenir sorusuna yanıtımız genelde aynı olacaktır çünkü beyaz eşya bi grubuda kapsasada hepsi 

Kapsamaktadır yani genel olarak aynı biçimdedirler bunlar için en önemli uyarımız diğer eşyalara olmayacağı gibi bu eşyanın da üzerine direk olarak bant yapıştırmaktır bu eşyanıza kalıcı bi leke veya kalıcı olmasada zor giden bi leke verir bu ise sizi zor durumda bırakır bu yüzden bant yapıştırmalarımızı her eşyamızda bir şeyin üzerinden yapın örnekleyecek olursam buzdolabına kalın havalı naylon ile sardıktan sonra üzerine geçirilen bi kaç kat streçin üzerinden bantı yapıştırırsanız sizin için daha iyi sonuçlar elde edersiniz.

Şimdi ise nasıl paketleyeceğinize geçelim paketleme işleminiz çok kolaydır aslında kısaca özetleyecek olursam bu malzemeler ile kolayca beyaz eşya paketlersiniz bunlar

  1. Kalın havalı naylon
  2. Streç film
  3. Koli bandı
  4. Köşe Malzemesi

Gördüğünüz kadarıyla işlemi neredeyse anlamışınızdır buzdolabını örnek alacak olursam buzdolabının etrafını güzel bi şelilde streç film ile sararız sonra buzdolabına uygun olarak köşelikler geçirilir ve kalın havalı naylon ile sarar koli bandı ile ise sabit tutarsınız. Şimdi ise alttaki fotoğrafta son işlemi daha iyi anlarsınız.

  Paketleme şekli bu şekildedir .

Evden Eve Nakliyatda Beyaz Eşya Taşımak

Evden eve nakliyatda buzdolabı taşıma işi gibi büyük beyaz eşyalar bizim önerimiz olarak bilen kişilere taşıtmanızdır bilmeyen kişiler büyük eşyalarda belini incitebilir ve daha kötüsü altında kalabilir bu yüzden sizlere önerimiz büyük eşyayı bilen bi risine taşıtmanızdır küçük eşyalrıda zaten kolaylıkla sizler taşıyabilirsiniz ve size bir tüyo eşyayı taşıdığınız eşyanın istifini işte böyle yapın

İşte istifiniz bu şekilde olursa eşyanız araç haraket halindeyken eşyalar hareket etmez ve iyi bir söz vardır  ”HAREKET YOKSA KIRIKTA YOK” bu laf büyük eşyalar için veya sadece araç için değil bi kolinin içindeki boşluk için bile geçerlidir . bu yazımızda burada sona ermektedir bir önceki yazımız olan doğru eşya paketlemeye gitmak için buraya tıklayabilirsiniz

Ankara Evden Eve Yakutlar Taşımacılık olarak amacı eşya taşıtacak insanların güler yüzlü bir şekilde eşyalarını taşıtması hiç bir sıkıntı yaşamaması için çeşit çeşit türlerde bloglar yazarak taşıma yaptıracak kişileri aydınlatmaktır .

Yakutlar Nakliyat sektörde 30 yıllık tecrübesi, deneyimli uzman personel kadrosu, son model farklı ebat ve boyutlarda 21 kapalı çelik araçlık filosu ve son teknoloji taşıma asansörleriyle tüm evden eve ve kurumsal Taşımacılık ihtiyaçlarınız için hizmetinizde.

İletişim

Türkiye
7/24 Destek Hattı
Çalışma Saatlerimiz